Zidni nosač za TV od 17" do 26" sa nagibom i okretanjem, Vogels WALL1020
- 29,90€
Vogels WALL1020 je zidni nosač za TV od 17" do 26" (43 do 66 cm) sa nagibom do 10° i okretanjem do 60° (30° lijevo i 30° desno), uz nosivost do 15 kg!
Specifikacije:
- boja: crna
- okretanje: 60°
- nagib: 10°
- min. veličina: 17"
- max. veličina: 26"
- max. nosivost: 15 kg
- broj pivot točaka: 1
- min. udaljenost od zida: 70 mm
- razmak rupa: 75 mm x 75 mm, 100 mm x 100 mm
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni nagibni |
| Veličina ekrana | 17"-26" |
| Nosivost | 15 kg |
| Horizontalno okretanje | 60° |
| Vertikalni nagib | 10° |
| Min. udaljenost od zida | 70 mm |
| Raspored rupa | 75 mm x 75 mm, 100 mm x 100 mm |
| Boja | crna |







