Zglobni zidni nosač za TV od 13" do 55" SENCOR SHT B360
- 25,90€
Zglobni zidni nosač za TV od 13" do 55", zidni stalak s duplom rukom uz nosivost do 20 kg, mogućnost okomitog nagiba i okretanja!
Sencor SHT B360 je dizajniran za prihvat bilo kojeg ravnog ekrana dijagonale 13"-55" i težine do 20 kg. Jednostavna konstrukcija i instalacija. Puni opseg pokreta omogućuje maksimalnu fleksibilnost - izvlačenje, nagib i zakret vašeg TV-a. Udaljenost od zida iznosi 33,5 cm u izvučenom položaju, dok u uvučenom iznosi samo 7,5 cm. Podržana je VESA od 75x75 do 400x400.
Značajke:
- veličina ekrana: 13" - 55"
- nosivost: do 20 kg
- VESA: od 75x75 do 400x400
- udaljenost od zida: 7,5 - 33,5 cm
- okomiti nagib: 12°
- okretanje: ±90°
- boja: crna
- materijal: čelik
- dimenzije: 40 x 40 x 7,5 cm
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 3 zgloba |
| Veličina ekrana | 13"-55" |
| Nosivost | 20 kg |
| Horizontalno okretanje | ±90° |
| Vertikalni nagib | 12° |
| Max. udaljenost od zida | 335 mm |
| Min. udaljenost od zida | 75 mm |
| Raspored rupa | od 75x75 mm do 400x400 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |
