Zglobni zidni nosač za TV od 32" do 55" sa nagibom i okretanjem, Vogels MA3030
- 51,90€
Vogels MA3030 je zglobni, zidni nosač za televizore od 32" do 55" (82 do 140 cm). Nosivost do 25 kg.
Značajke:
- min. veličina ekrana: 32"
- max. veličina ekrana: 55"
- max. nosivost: 25 kg
- razmak rupa: min. 100x100 mm / max. 400x400 mm
- min. udaljenost od zida: 88 mm
- max. udaljenost od zida: 268 mm
- okret: 120°
- nagib: 15°
- boja: crna
- jamstvo: 2 godine
- certifikat: TÜV
Upute za montažu
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 32"-55" |
| Nosivost | 25 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 15° |
| Max. udaljenost od zida | 268 mm |
| Min. udaljenost od zida | 88 mm |
| Raspored rupa | min. 100x100 mm / max. 400x400 mm |







