Zidni nosač za TV od 19" do 43" SBOX LCD-2903
- 34,90€
Zidni nosač za TV s duplom rukom i nagibom ± 12°, te mogućnošću okretanja!
Značajke:
- veličine ekrana : 19“ - 43“ / 48 - 109 cm
- nosivost : do 25 kg
- montaža : od VESA 75 x 75 do VESA 200 x 200
- udaljenost od zida: 62 - 442 mm
- okomiti nagib : ± 12°
- okretanje : 90°+90°
- netto težina : 2,2 kg
- barcode : 0616320530259
Upute za montažu
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 3 zgloba |
| Veličina ekrana | 19"-43" |
| Nosivost | 25 kg |
| Horizontalno okretanje | 90°+90° |
| Vertikalni nagib | ± 12° |
| Max. udaljenost od zida | 442 mm |
| Min. udaljenost od zida | 62 mm |
| Raspored rupa | od VESA 75 x 75 do VESA 200 x 200 |
| Jamstvo | 2 godine |







