Stolni nosač za 4 monitora od 17" do 32" SBOX LCD-352/4-3
- 59,90€
Stolni nosač za 4 monitora (17" – 32", do 10 kg po monitoru)
Stolni nosač za četiri monitora omogućuje maksimalnu produktivnost i organizaciju radnog prostora. Idealan je za napredne korisnike, trading, nadzor ili multitasking radna okruženja.
✔ podrška za 4 monitora (17" – 32")
✔ povećava produktivnost i multitasking
✔ nagib, zakretanje i rotacija za optimalan kut gledanja
✔ stabilna i čvrsta konstrukcija
✔ uredno vođenje kablova
Značajke:
✔ broj monitora: 4
✔ VESA: 75x75, 100x100
✔ nosivost: do 10 kg po monitoru
✔ veličina ekrana: 17" – 32" (43 – 81 cm)
✔ nagib: +45° / -45°
✔ zakretanje: +90° / -90°
✔ rotacija: +180° / -180°
✔ raspon ruke: 376 mm
✔ visina stupa: 803 mm
✔ obuhvat stege: 10 – 85 mm (stezaljka), 10 – 45 mm (rupa)
✔ materijal: čelik / plastika
✔ završna obrada: praškasti premaz
✔ boja: crna
✔ vodilice za kablove: da
✔ odvojiva VESA ploča: da
✔ kompatibilno sa zakrivljenim ekranima: ne
✔ instalacija: stega ili kroz stol
✔ dimenzije: 866 x 106 x 838 mm
| Nosač | |
| Tip nosača | stolni |
| Veličina ekrana | 17"-32" |
| Nosivost | 10 kg po monitoru |
| Horizontalno okretanje | +90° do -90° |
| Vertikalni nagib | +45° do -45° |
| Raspored rupa | VESA: 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |
-450x450.png)


-450x450.png)

-110x110.png)


-110x110.png)
