Zglobni zidni nosač za TV od 19" do 40" sa nagibom i okretanjem, Vogels MA2030
- 25,90€
Zglobni, zidni nosač za televizore veličine od 19" do 40" (48 do 102 cm) uz mogućnost okretanja i nagiba, te nosivosti do 15 kg!
Značajke:
- min.veličina ekrana: 19"
- max.veličina ekrana: 40"
- max. težina ekrana: 15 kg
- razmak rupa:
- min. 100x100 mm / max. 100x100 mm
- min. 100x200 mm / max. 100x200 mm
- min. 100x100 mm / max. 200x100 mm
- min. 100x100 mm / max. 200x200 mm
- min. 200x100 mm / max. 200x100 mm
- min. 200x200 mm / max. 200x200 mm
- min. 75x75 mm / max. 75x75 mm
- okret: 120°
- nagib: 15°
- min. udaljenost od zida: 68 mm
- max. udaljenost od zida: 218 mm
- boja: crna
- certifikat: TÜV
- garancija: 2 godine
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 19"-40" |
| Nosivost | 15 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 15° |
| Max. udaljenost od zida | 218 mm |
| Min. udaljenost od zida | 68 mm |
| Raspored rupa | min. 100x100 mm / max. 100x100 mm min. 100x200 mm / max. 100x200 mm min. 100x100 mm / max. 200x100 mm min. 100x100 mm / max. 200x200 mm min. 200x100 mm / max. 200x100 mm min. 200x200 mm / max. 200x200 mm min. 75x75 mm / max. 75x75 mm |
| Boja | crna |







