Zglobni zidni nosač za TV od 19" do 40" sa nagibom i pomakom, 120st, Vogels W52060
- 74,90€
Vogels W52060 je zglobni, zidni stalak za od TV od 19" - 40" sa nagibom i pomakom 120°.
Zidni stalak za ekrane dijagonale 19" do 40" (48 do 102 cm), nosivosti do 15 kg.
Stalak ima mogućnost okretanja za 120° (60° lijevo i 60° desno) i nagiba zaslona do 20° prema naprijed i natrag.
Specifikacije:
- boja: crna
- okretanje: 120°
- nagib: 20°
- min. veličina: 19"
- max. veličina: 40"
- max. nosivost: 15 kg
- min. udaljenost od zida: 58 mm
- max. udaljenost od zida: 238 mm
- garancija: doživotna
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 19"-40" |
| Nosivost | 15 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 20° |
| Max. udaljenost od zida | 238 mm |
| Min. udaljenost od zida | 58 mm |
| Boja | crna |









