Zglobni zidni nosač za TV od 40" do 70" SENCOR SHT B361
- 39,90€
Zglobni zidni nosač za TV od 40" do 70" i nosivosti do 30 kg!
Sencor SHT B361 je nosač punog pokreta koji odgovara većini ekrana dijagonale 40"-70" i težine do 30 kg. Moguće ga je rastegnuti do 460 mm udaljenosti od zida koje omogućuje potpunu kompatibilnost. Fleksibilnost je na najvišoj razini koja podržava vertikalni nagib i zakret vašeg TV-a za bolji kut gledanja neovisno o vašoj poziciji u prostoru. Naknadne mogućnosti ugađanja osiguravaju perfektnu poziciju na vašem zidu.
Značajke:
- veličine ekrana: 40"-70"
- nosivost: do 30 kg
- montaža: od VESA 100 x 100 do VESA 600 x 400
- udaljenost od zida: 70 - 460 mm
- okomiti nagib : +15° do -15°
- horizontalni nagib : 60° + 60°
- niveliranje: +3° do -3°
- boja: crna
- materijal: čelik
- dimenzije: 683 mm (širina) x 430 mm (visina) x 70 mm (dubina)
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 3 zgloba |
| Veličina ekrana | 40"-70" |
| Nosivost | 30 kg |
| Horizontalno okretanje | 60° + 60° |
| Vertikalni nagib | +15° do -15° |
| Max. udaljenost od zida | 460 mm |
| Min. udaljenost od zida | 70 mm |
| Raspored rupa | od VESA 100 x 100 do VESA 600 x 400 |
| Jamstvo | 2 godine |



