Zidni nosač za TV od 40" do 65" Vogels W52081
- 135,90€
Vogels W52081 zidni stalak za ekrane od 40" - 65" sa nagibom i pomakom 120°.
Zidni nosač za ekran dijagonale od 40 do 65 inča (102 do 165 cm), nosivosti do 30 kg, bijele boje.
Stalak ima mogućnost okretanja za 120 stupnjeva (60 stupnjeva lijevo i desno 60 stupnjeva)) i nagiba zaslona do 20 stupnjeva prema naprijed i natrag, podržava do 40 kg težine
Specifikacije:
- boja: bijela
- okretanje: 120 stupnjeva
- nagib: 20 stupnjeva
- minimalna dijagonala: 40"
- maksimalna dijagonala: 65"
- maksimalna nosivost: 30 kg
- min. udaljenost od zida: 55 mm
- max. udaljenost od zida: 320 mm
- jamstvo: doživotno
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 40"-65" |
| Nosivost | 30 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 20° |
| Max. udaljenost od zida | 320 mm |
| Min. udaljenost od zida | 55 mm |
| Raspored rupa | Min. 100x100 / Max. 600x400 |
| Boja | bijela |
| Jamstvo | doživotno |











