Zidni nosač za TV od 43" do 100" SBOX PLB-5948T-2
- 24,90€
SBOX PLB-5948T-2 nagibni nosač za TV 43" – 100" (do 75 kg)
SBOX PLB-5948T-2 zidni nosač omogućuje sigurno i stabilno postavljanje velikih televizora uz mogućnost nagiba za optimalan kut gledanja. Idealan je za kućnu i profesionalnu upotrebu.
✔ podrška za TV 43" – 100"
✔ nosivost do 75 kg
✔ nagib 0° – 8° za bolji kut gledanja
✔ sustav protiv krađe za dodatnu sigurnost
✔ čvrsta konstrukcija i kvalitetni nosači
✔ jednostavna montaža na zid
Specifikacije:
✔ vrsta: nagibni zidni nosač
✔ VESA: 200x200 – 800x400
✔ nosivost: do 75 kg
✔ veličina ekrana: 43" – 100" (109 – 254 cm)
✔ nagib: 0° – 8°
✔ zakretanje: nema
✔ udaljenost od zida: 42 mm
✔ kompatibilno sa zakrivljenim ekranima
✔ odvojiva VESA ploča: da
✔ instalacija: zidna
✔ materijal: čelik / plastika
✔ završna obrada: praškasti premaz
✔ boja: crna
✔ dimenzije: 886 x 426 x 42 mm
✔ težina: 2,8 kg
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni nagibni |
| Veličina ekrana | 43"-100" |
| Nosivost | 75 kg |
| Vertikalni nagib | 0 - 8° |
| Max. udaljenost od zida | 42 mm |
| Min. udaljenost od zida | 42 mm |
| Raspored rupa | VESA 200 x 200 do VESA 800 x 400 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |









