Stolni nosač za 4 monitora od 13" do 32" SBOX LCD-F048
- 79,90€
Desktop - stolni nosač za 4 monitora od 13" do 32" uz nosivost od 8 kg po monitoru!
Stolni stalak za 4 monitora. Dupli spoj je moguće zategnuti te tako odrediti koliko će čvrsti i nepomični biti dijelovi stalka. Izdrađen od visokokvalitetnog čelika, kako bi bio što otporniji na ogrebotine. Podržava ekrane do 8 kg težine te dijagonale 32". Tu je i lako odvojiva VESA ploča koja se samo fiksira na zadnju stranu monitora. Struktura slobodnog pokreta omogućuje lagano rotiranje i pozicioniranje u svim smjerovima te lako namještanje kuta gledanja.
Značajke:
- veličine ekrana: 13" - 32"
- nosivost: do 8 kg (4 x 8 kg)
- VESA: 75 x 75, 100 x 100
- okomiti nagib: ± 45°
- horizontalno okretanje: 180°
- rotacija: 360°
- podešavanje visine
- ugrađeni držači kabela
- metalno postolje
- boja: crna
- materijal: aluminij, čelik
- dimenzije: 72,6 x 31,6 x 81,8 cm
Uputstvo za montažu
| Nosač | |
| Tip nosača | stolni |
| Veličina ekrana | 13"-32" |
| Nosivost | 8 kg po monitoru |
| Horizontalno okretanje | 180° |
| Vertikalni nagib | ±45° |
| Raspored rupa | VESA: 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |



