Zglobni zidni nosač sa nagibom i pomakom za LED ekrane od 26" do 55" Vogels THIN225
- 145,90€
Vogels THIN225 je zglobni, zidni nosač sa nagibom od 20° i okretanjem za 120° za LED ekrane od 26" do 55"!
Zidni stalak za televizor dijagonale 26 do 55 inča (66 do 140 cm), zaokret 120 stupnjeva (60 stupnjeva lijevo i desno 60 stupnjeva) i nagiba zaslona do 20 stupnjeva prema naprijed, nosivosti do 18 kg, 3,5 cm (1,4 inča) prostora između TV i zida.
Specifikacije:
- okretanje: 120°
- nagib: 20°
- min. veličina: 26"
- max. veličina: 55"
- max. nosivost: 18 kg
- max. TV debljina: 50 mm
- min. udaljenost od zida: 35 mm
- max. udaljenost od zida: 300 mm
- osobito za ultra tanke televizore
- minimalna udaljenost od zida
- doživite najbolji pogled bilo gdje u sobi
- općenito se koristi za spavaće sobe, dnevni boravak, dječja soba i kuhinja
- svi materijali TV montažu su uključeni: M4, M5, M6 i M8 vijke
- svi materijali za zid uključeni: vijci i Fischer ® utikači
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 26"-55" |
| Nosivost | 18 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 20° |
| Max. udaljenost od zida | 300 mm |
| Min. udaljenost od zida | 35 mm |
| Raspored rupa | Min. 100x100 mm / Max. 400x400 mm |
| Boja | Dolphin Grey/Aluminium |
| Jamstvo | doživotno |











