Zidni nosač Vogels MA3040 za TV od 32" do 55"
- 91,90€
Vogels MA3040 je TV zidni nosač za televizore od 32 do 55 inča (82 do 140 cm), te osigurava nosivost do 25 kg.
SPECIFIKACIJE:
- min. veličina ekrana: 32"
- max. veličina ekrana: 55"
- max. težina ekrana: 25 kg
- okretanje: 180°
- nagib: 15°
- razmak rupe: Min 100x100/ Max. 400x400
- min. udaljenost od zida: 86 mm
- max. udaljenost od zida: 396 mm
- boja: crna
- jamstvo: 2 godine
- certifikat: TÜV
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 3 zgloba |
| Veličina ekrana | 32"-55" |
| Nosivost | 25 kg |
| Horizontalno okretanje | 180° |
| Vertikalni nagib | 15° |
| Raspored rupa | Min 100x100 mm / Max. 400x400 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |









