Zidni nosač za TV od 23" do 55" SBOX LCD-443
- 16,90€
Zidni nosač za TV od 23" do 55", zidni stalak s duplom rukom uz nosivost do 30 kg, mogućnost okomitog nagiba i okretanja!
LCD-443 je dizajniran za prihvat bilo kojeg ravnog ekrana dijagonale 23"-55" i težine do 30 kg. Jednostavna konstrukcija i instalacija. Puni opseg pokreta omogućuje maksimalnu fleksibilnost - izvlačenje, nagib i zakret vašeg TV-a. Udaljenost od zida iznosi 398 mm u izvučenom položaju, dok u uvučenom iznosi samo 88 mm. Već sastavljena ruka stalka dolazi s plastičnim kopčama za organizaciju kablova. Podržana je VESA od 75x75 do 400x400.
Značajke:
- veličina ekrana: 23“ - 55“ / 58 - 140 cm
- nosivost: do 30 kg
- VESA: od 75x75 do 400x400
- udaljenost od zida: 8,8 - 39,8 cm
- okomiti nagib: ±20°
- okretanje: ±90°
- vodilice za kablove: DA
- boja: crna
- materijal: čelik
- dimenzije: 43,5 x 43,5 x 39,8 cm
Upute za montažu
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 3 zgloba |
| Veličina ekrana | 23" - 55" |
| Nosivost | 30 kg |
| Horizontalno okretanje | ±90° |
| Vertikalni nagib | ±20° |
| Max. udaljenost od zida | 398 mm |
| Min. udaljenost od zida | 88 mm |
| Raspored rupa | od 75x75 mm do 400x400 mm |
| Boja | crna |
| Jamstvo | 2 godine |
