Zidni stalak za TV od 32" do 55" sa nagibom i pomakom, 120st, Vogels W52071
- 86,90€
Vogels WALL52071, zidni stalak za ekrane od 32"-55" sa nagibom i pomakom 120°!
Stalak ima mogućnost okretanja za 120 stupnjeva (60 stupnjeva lijevo i desno 60 stupnjeva) i nagiba zaslona do 20 stupnjeva prema naprijed i natrag.
Specifikacije:
- boja: bijela
- rotacija: 120 stupnjeva
- nagib: 20 stupnjeva
- minimalna dijagonala: 32"
- maksimalna dijagonala: 55"
- maksimalna težina: 20 kg
- minimalna udaljenost od zida: 55 mm
- maksimalna udaljenost od zida: 320 mm
| Nosač | |
| Tip nosača | zidni sa 2 zgloba |
| Veličina ekrana | 32"-55" |
| Nosivost | 20 kg |
| Horizontalno okretanje | 120° |
| Vertikalni nagib | 20° |
| Max. udaljenost od zida | 320 mm |
| Min. udaljenost od zida | 55 mm |
| Raspored rupa | 100x100 do 400x400 mm |
| Boja | bijela |
| Jamstvo | doživotno |
